Manažer kvality

18. listopad 2020

Hledáme do našeho týmu manažera kvality. Vašim úkolem bude sledování celkové kvality jednotlivých výrobků. Kontrolování výrobního procesu, dle potřeby zavádění standardů kvality a jejich korekce

Mzda: 35.000 - 45.000,- Kč

Typ úvazku: jednosměnný, možnost zkráceného úvazku

Náplň práce

  • Kontrola celkové kvality produkce a sledování vývoje
  • Kontrola výrobního procesu v jeho jednotlivých fázích, zajištění požadovaných standardů výroby.
  • Dle potřeby zavádění standardů kvality, jejich korekce a aktualizace.
  • Koordinace parametrů kvality výrobku se zákazníkem a stanovení hodnot a vzorků
  • Statistická evidence kvality
  • Přijetí nápravných opatření v případě zjištění nekvality

Očekáváme od vás

  • Preciznost, smysl pro detail i celek
  • Systematické myšlení
  • Znalost standardizace a principů řízení kvality
  • Spolehlivost a schopnost práce v týmu
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Dobrá znalost NJ nebo AJ

Dále nabízíme

  • Základní mzda + osobní hodnocení
  • Výkonnostní prémie od 0 – 10%
  • Přítomnostní prémie za odpracovaný měsíc
  • 4 týdny dovolené + 2 dny sick day
  • Stravenky nebo závodní stravování
  • 1x týdně ovocný balíček
  • Občerstvení na pracovišti – voda, káva, čaj