Referent/ka nákupu na 1/2 úvazek

23. leden 2022

Referent/ka nákupu

Hledáme do našeho týmu kolegu na pozici:

Práce na 0,5 - 0,6 úvazek

Váš životopis zašlete na adresu
personalistika@mykita.com
Bližší informace Vám rádi poskytneme na tel. čísle
+420 605 153 655

Náplň práce

  • Zajištění, koordinace a podpora v oblasti nákupu montážních komponentů brýlí
  • Koordinace mezi plánem produkce, nákupem, výrobou a QM
  • Komunikace s dodavateli a zákazníkem (zahraničí)
  • Práce v IS SAP
  • Účast dle potřeby na inventurách materiálu a v případě pověření zajišťuje inventurní dokumentaci
  • Spolupracuje s řízením kvality na statistikách a administraci systému
  • Dle potřeby je úkolován také vedoucím výroby
  • Pozice je podřízen/a přímo manažerovi provozu

Očekáváme od vás

  • Dobré komunikační schopnosti
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Dobré znalosti NJ nebo AJ v ústním i písemném styku
  • Schopnost budovat a podporovat týmového ducha
  • Dobrý time management
  • Pečlivost, schopnost logického myšlení, spolehlivost
  • Pozitivní vztah k administrativě
  • Schopnost orientovat se v informačních systémech, pracovat s databázemi, evidencí atd.
  • Znalost práce v programech MS Office
  • Dobrý zdravotní stav
  • Řidičský průkaz skupiny B

Dále nabízíme

  • Práci v mezinárodním prostředí
  • Moderní a útulné pracovní prostředí
  • Práci v respektující firemní kultuře, založenou na pozitvním přístupu a partnerství
  • Základní mzda + osobní hodnocení
  • Přítomnostní prémie za odpracovaný měsíc
  • 4 týdny dovolené + 2 dny sick day
  • Stravenkový paušál nebo závodní stravování
  • Možnost práce z domova ( cca do 40% pracovní doby)
  • Vánoční odměny
  • Benefitní poukázky
  • Ovocný balíček 1 x týdně
  • Firemní akce
  • Sleva na nákup brýlí
  • Občerstvení na pracovišti – voda, káva, čaj