Referent/ka

12. duben 2021

Referent/ka

Hledáme kolegu do administrativu. Vaším úkolem bude zajištění objednávek výrobního materiálu, vedení statistik, zpracování měsíčních reportingů. Komunikace v cizím jazyce na denní bázi s mateřskou firmou a dodavateli.

Mzda: 24.500 - 30.000

Typ úvazku:  jednosměnný

Termín nástupu: ihned

Náplň práce

  • zajištění , koordinace a podpora v oblastech - objednávky výrobního materiálu, objednávky kancelářského materiálu, občerstvení atd.
  • evidence statistiky dle potřeby jednotlivých středisek a vedení
  • vede evidenci faktur přijatých, zajišťuje jejich schválení a předání na zpracovatele účetnictví
  • dle potřeby spolupracuje s řízením kvality na statistikách a administrace systému
  • zpracovává měsíční reporting provozu
  • vede evidenci pro účely vystavování statistik INTRASTAT - faktur vydaných

  • je podřízen/a přímo manažerovi provozu

  • dle potřeby je v relevantních oblastech úkolován/a také vedoucím výroby

Očekáváme od vás

  • dobré komunikační schopnosti
  • znalost NJ nebo AJ (schopnost komunikovat se zahraničními partnery v běžných provozních věcech (možnost dále se zdokonalovat)
  • schopnost budovat a podporovat týmového ducha
  • dobrý time-management
  • pečlivost, spolehlivost a schopnost logického myšlení
  • schopnost orientovat se v informačních systémech a vytvářet a pracovat s daty
  • pozitivní vztah k administrativě nebo minimálně akceptování jejího významu
  • práce v programech MS Office
  • základní orientace v podnikatelském prostředí a chápání chodu firmy
  • SŠ vzdělání s maturitou

Dále nabízíme

  • Práci na dobu určitou 3roky (zástup za MD)
  • Základní mzda + osobní hodnocení
  • Přítomnostní prémie za odpracovaný měsíc
  • 4 týdny dovolené + 2 dny sick day
  • Stravenky nebo závodní stravování
  • 1x týdně ovocný balíček
  • Občerstvení na pracovišti – voda, káva, čaj

Proč pracovat u nás

Stabilní společnost

Díky mateřské společnosti Mykita máme zaručený odběr produktů.

Malý tým

V našem týmu panuje přátelská atmosféra, což se efektivně projevuje na chodu firmy.

Různorodá práce

U nás se člověk nenudí. Práce v naší firmě není stereotypní a pořád se učíte novým věcem

Motivační ohodnocení

Vaši mzdu ovlivňují kromě zkušeností a vzdělání také dovednosti i rychlost a kvalita odvedené práce.

Jak to u nás vypadá

Foto Index
Foto Index
Foto Index
Foto Index
Foto Index
Foto Index
Foto Index
Foto Index
Foto Index
Foto Index
Foto Index
Foto Index
Foto Index
Foto Index
Foto Index
Foto Index

Máte zájem nebo nějaký dotaz?
Kontaktujte nás

379 300 181

kariera@elliotpaul.cz

Další volné pozice

Referent/ka

Referent/ka

24.500 - 30.000 Kč