Referent - personalista

12. březen 2021

Referent/ka - personalista/ka

Hledáme do našeho týmu Referenta/ku - Personalistu/ku. Vašim úkolem bude zpracování personální agendy, spolupráce s externí firmou pro mzdové účetnictví, komunikace s mateřskou firmou a zastupování - střídání s druhým referentem.

Mzda: 28.400 - 35.000,- Kč

Typ úvazku: jednosměnný

Náplň práce

  • koordinace a administrativní podpora v personální oblasti (vyhledávání a přijímání zaměstnanců, výstupy zaměstnanců, smlouvy, výměry, docházka, …)
  • spolupráce na motivačním systému zaměstnanců
  • zajištění občerstvení, OOPP a ostatních pracovních podmínek
  • organizace a naplňování plánu vzdělávání
  • plánování personálních nákladů
  • spolupráce s externí firmou pro mzdové účetnictví
  • v režimu zástupu či střídání (druhý referent) ukončování zakázek v IS, vystavení DL a F, nákup nevýrobního materiálu
  • je podřízen/a přímo manažerovi provozu

Očekáváme od vás

  • dobré komunikační schopnosti
  • minimálně 2 letá zkušenost s personalistikou
  • znalost NJ nebo AJ (schopnost komunikovat se zahraničními partnery v běžných provozních věcech - možnost se dále zdokonalovat)
  • schopnost budovat a podporovat týmového ducha
  • pečlivost a spolehlivost
  • schopnost logického myšlení
  • schopnost orientovat se v informačních systémech a vytvářet a pracovat s  daty
  • znalost práce v programech MS Office
  • základní chápání chodu firmy
  • SŠ vzdělání s maturitou

Dále nabízíme

  • práci na dobu určitou 3roky (zástup za MD)
  • velmi pravděpodobnou možnost pracovat dále ve firmě na jiné nebo stejné pozici
  • práci v mezinárodním prostředí
  • moderní a útulné pracovní prostědí
  • základní mzda + osobní hodnocení
  • přítomnostní prémie za odpracovaný měsíc
  • 4 týdny dovolené + 2 dny sick day
  • stravenkový paušál nebo závodní stravování
  • 1x týdně ovocný balíček
  • občerstvení na pracovišti – voda, káva, čaj